Rekomendacje

 Polska–Amerykańska Szkoła Biznesu, 

Program Executive Master of Business Administration (MBA)


  

Dotychczas ukończyło Szkolę 461 absolwentów, są wśród nich pracownicy, właściciele i prezesi różnych firm i organizacji m.in.: Wawel S.A., Elektrociepłownia Zabrze S.A., Andrychowska Fabryka Maszyn, Krakowskie Zakłady Farmaceutyczne Pliva Kraków S.A., Optimus S.A., PZU S.A., LOT S.A. Unimil S.A. Dobczyce, Drukmet S.A. Włocławek, Makro Cash and Carry Poland S.A. Sosnowiec, Cefarm-Kielce S.A., Poczta Polska S.A., Opakomet, Construction Sp. z o.o. Kraków, Jeronimo Martins Polska S.A., Husqvarna Poland Sp. z o.o. Mielec, Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A., Chemobudowa- Kraków S.A., Hajduk Pieczarkarnia Sp. J., Tauon Dystrybucja, Dom Kredytotowy Notus S.A., Instytut Farmakologii PAN, ORLEN Budonaft Sp. z o.o., Agencja Mienia Wojskowego, TUiR Allians Polska S.A., Urząd Kontroli Skarbowej.

A oto opinie niektórych z nich:

- Katarzyna Wadas-Klimczak, Security Program Manager, Firma IT.

"Oferta studiów MBA jest niezwykle interesująca. Dzięki rocznemu programowi poznaliśmy w szybkiej, co nie znaczy okrojonej formie wszelkie dziedziny niezbędne współczesnemu Managerowi i nie tylko. Mieliśmy możliwość nawiązać znajomości z innymi studentami oraz absolwentami zajmującymi się różnymi dziedzinami, jak również wymieniać opinie ze starannie dobranymi prowadzącymi, którzy są specjalistami w nauce, biznesie oraz gospodarce. Ukończony kurs jest niezwykle ważnym elementem dla nowoczesnego Managera, dającym  pełen obraz dziedzin wpływających na sukces przedsięwzięcia. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennej praktyki."

 

- Dagmara Hosowicz, Drabest sp. z o.o.

"Dzięki odbytemu w Politechnice Krakowskiej programowi MBA lepiej zrozumiałam zależności pomiędzy poszczególnymi działami firmy, a także nauczyłam się rozumieć i interpretować płynące z nich informacje. Uzyskana wiedza menedżerska jest bardzo cenna w zarządzaniu działem prawnym."

 

- dr Michal Korostyński, adiunkt Instytutu Farmakologii PAN, założyciel Intelliseg sp. z o.o.

"Udział w Szkole Biznesu dał mi praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania zespołem oraz gospodarowania środkami finansowymi. Wiedza ta jest bardzo pomocna w realizacji projektów naukowych i badawczo-rozwojowych."

 

- Tomasz Ramus INDEXDATA

"Jako inżynier mierzący się z wyzwaniami zarządzania przedsiębiorstwem poszukiwałem rzetelnego źródła wiedzy ekonomicznej, marketingowej oraz finansowej. Szkoła Biznesu Politechniki Krakowskiej okazała się doskonałym wyborem. Zarówno wykłady prowadzone przez bardzo dobrze przygotowaną kadrę akademicką jak i praktyczne warsztaty z wieloletnimi praktykami biznesu pozwoliły mi podnieść kwalifikacje menedżerskie i nabyć przekrojową wiedzę dotyczącą wszelkich aspektów prowadzenia firmy."

 

- dr inż. Janusz Partyka Dyrektor Produkcji - Prokurent, OPOCZNO S.A.

"Wiedza, którą można nabyć podczas dwu semestralnych studiów podyplomowych, jest doskonałym łącznikiem pomiędzy praktyką wynoszoną z przedsiębiorstwa i nowoczesną teorią zdobywaną w Szkole Biznesu. Bardzo dobry program i świetnie przygotowana kadra to główne atuty szkoły, a poznawanie nowych ludzi, wymiana doświadczeń podczas wspólnych zajęć podnoszą jakość kształcenia i wartość wyniesionej wiedzy menedżerskiej."

 

- inż. Jarosław Kisiołek, Dyrektor ds. Techniczno-Operacyjnych, P.P.H.U. Chemoservis-Dwory Sp. z o o.

"Uważam, ze jest to szkoła, w której w sposób praktyczny przekazywana jest wiedza z zakresu ekonomii, finansów i marketingu, a także etyki tak potrzebnej polskiemu przedsiębiorcy. Polecam tę szkołę zwłaszcza inżynierom, którzy zarządzają firmami, gdyż mogą się dowiedzieć, że w biznesie nie wszystko można wyliczyć i sprawdzić. Jest jeszcze coś takiego jak "intuicja zawodowa" bez której w żadnym przedsięwzięciu nie odniesiemy sukcesu, a którą w sposób zrozumiały dla nas inżynierów potrafili przedstawić wykładowcy tej Szkoły. Moim zdaniem organizacja i poziom wykładów oraz dobór wykładowców są na wysokim poziomie."

 

- mgr Aleksander Granowski, Wiceprezes Zarządu WS Atkins Polska, Warszawa

"Cenna jest zarówno przekazywana nam nowoczesna wiedza teoretyczna obejmująca komplet zagadnień niezbędnych do prowadzenia biznesu, jak również wiedza praktyczna, którą wynosimy ze Studium. Właśnie ta umiejętność praktyczna nabywana drogą ćwiczeń i możliwość zastosowania wiedzy teoretycznej w działaniach biznesowych od razu, a nie dopiero po otrzymaniu dyplomu stanowi, moim zdaniem, największą wartość Szkoły Biznesu PK"

  

- mgr Maria Sztokfisz, Dyrektor ds. Handlowych, Hurtownia Farmaceutyczna Cefarm - Kielce

"Wiedza ekonomiczna jaką otrzymałam w Szkole Biznesu w znaczącym stopniu podniosła moje kwalifikacje menedżerskie i zmieniła mój sposób myślenia i działania"

 

- mgr Jerzy Klaper, Dyrektor ds. produkcji, UNIMIL S.A., Dobczyce

"Szkoła to znakomite kompendium wiedzy na temat współczesnego, pełnego i skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem. Teoria i ćwiczenia praktyczne przekazywane przez wykwalifikowanych wykładowców pozwalają słuchaczom na poszerzenie wiedzy i przygotowanie się do niełatwych zadań. Dwusemestralne studium, to także niepowtarzalna okazja poznania nowych ludzi, a także i siebie w aspekcie współpracy z nimi podczas zajęć"

  

- mgr inż. Stanisław Drozd, Dyrektor Portu lotniczego Rzeszów - Jasionka

"Wiedza jaką można otrzymać w Szkole Biznesu, to połączenie praktyki z najnowszą teorią o zarządzaniu. Pozwala ona na profesjonalne i krytyczne spojrzenie na wiele zagadnień jakie niesie codzienna praktyka gospodarcza" 

© 2018 Polska–Amerykańska Szkoła Biznesu, Program Executive Master of Business Administration (MBA)