W dniach 24-26 maja 2019 r. odbyły się zajęcia z dr Drew Harris’em z Central Connecticut State University na temat: „Organizing and Managing for Creativity and Innowation”  Zajęcia były cennym doświadczeniem zarówno dla studentów jak i dla wykładowcy. Wspaniała atmosfera, prac w grupach i kontakt z naukowcem z USA były dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

Słuchacze w swoich wypowiedziach podkreślali, że nie tylko styl nauczania, ekspresja, kontakt ze studentem był na najwyższym poziomie., ale prezentacja, synteza, analiza zagadnień często prowadziły do ​​zaskakujących, wartościowych wniosków. Wszystkie ćwiczenia i wykłady  były inspirujące,  wciągające i dostarczyły nowe narzędzia z zakresu innowacji i kreatywności tak pomocne w życiu zawodowym.

Grupa za przekazaną wiedzę i piękne przeżycia odwdzięczyła się polską gościnnością  i zabrała  dr Drew Harrisa na wycieczkę po uliczkach i muzeach naszego  pięknego  miasta, wcześniej obdarowując Doktora pięknym  albumem o wszystkich regionach Polski  i ich historii.