Widząc towarzyszące emocje związane z pandemią, postanowiliśmy przygotować dla naszych studentów i absolwentów panel dyskusyjny, w którym poruszymy temat „Zarządzanie firmą w czasie pandemii”. W swoich krótkich wystąpieniach nasi eksperci opowiedzą jak przetrwać ten trudny czas. Spotkanie to będzie także okazją, aby nasi słuchacze mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i sposobami radzenia sobie podczas kryzysu. Zarówno z perspektywy pracodawcy i pracownika, ale również menadżera zarządzającego zespołem.

Serdecznie zapraszamy na Piknik Majowy i prosimy o potwierdzenie udziału wysyłając do czwartku (7 maja) maila na adres szkola.biznesu@pk.edu.pl.

Widzimy się w tę sobotę (9 maj, godz. 10.00) na platformie ZOOM
Informacja z zaproszeniem na spotkanie ZOOM i instrukcją techniczną zostanie Państwu przesłana wkrótce.

HARMONOGRAM
Prowadzący Paweł Kozakiewicz, Rzeczni prasowy UEK
10:00 – 10:05 Przywitanie gości:
10:05- 10:20 dr Rafał Świerczyński, Prezes Zarządu MPK SA w Krakowie
„Istotne zmiany w działaniu firmy w aktualnej sytuacji”
10:45 – 11:00 dr Krzysztof Brocławik, psycholog, trener, konsultant
„Jak odnaleźć się w kryzysie perspektywa pracownika”
11:25–11:40 dr inż. Magdalena Kępińska-Jasny, ekspert inteligencji emocjonalnej
Zarządzanie emocjami w warunkach zdalnej pracy

12:05 – ? „Wznowienie funkcjonowania Programu Szkoły?”