Jest nas coraz więcej! Wczoraj odbyło się zakończenie roku akademickiego XXIX edycji studiów MBA Polsko-Amerykańskiej Szkoły Biznesu. Tym razem z wiadomych powodów nie było podrzucania biretów, tortu i szampana, za to były gratulacje i życzenia. Przemowy wygłosili dr inż. Jolanta Szadkowska, dziekan Wydziału Mechanicznego prof. dr hab. inż. Jerzy Sładek, prof. dr hab. Zbigniew Nęcki oraz dr Krzysztof Brocławik. Nasi absolwenci otrzymali:

• dyplomy MBA w wersji polskiej i angielskiej,
  • amerykański certyfikat wydany przez Connecticut University,
  • świadectwo ukończenia szkoły studiów podyplomowych Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki,
  • pamiątkowe birety z wyszytymi imionami i nazwiskami uczestników. Wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce powędrowały do Agnieszki Grzechynki i Artura Wojnowskiego. Zwycięzcą konkursu za najlepszą prezentację pracy końcowej został Dominik Orchel. Serdecznie gratulujemy