Drodzy Słuchacze oraz Absolwenci,
To już 23 lata – Polsko–Amerykańska Szkoła Biznesu, Program Executive Master of Business Administration (MBA),
obecnie kontynuuje XXIII, a w styczniu rozpocznie XXIV edycję.

Z tej okazji chcemy się spotkać z licznym gronem słuchaczy oraz absolwentów dotychczasowych edycji Szkoły i zapraszamy na wykład na temat:

„Nowa regulacja ochrony danych osobowych wyzwaniem na wiosnę 2018 – dostosuj się lub płać nawet 20 000 000 Euro kary” –
adwokat Michał Hosowicz, MBA; Hosowicz Mięsowicz adwokat i radca prawny spółka cywilna

„W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (w skrócie RODO), które wprowadza szereg zmian w zasadach ochrony i przetwarzania danych osobowych. Będzie ono stosowane bezpośrednio w polskim porządku prawnym. Nie dostosowanie się do jego wymogów grozi bardzo wysokimi karami administracyjnymi – w niektórych przypadkach do 20 mln Euro lub do 4 % rocznego całkowitego światowego obrotu przedsiębiorstwa. Do dzisiaj nie uchwalono krajowych ustaw, mających uzupełniać RODO. Założeniem wykładu jest zwrócenie uwagi na zmiany wprowadzane przez RODO oraz na treść projektów ustaw z tym związanych”.

Wychodzimy z założenia, że warto zainwestować czas i chęci w stworzenie platformy wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń.

Z pewnością jest pośród nas wiele osób otwartych na wymianę poglądów, zainteresowanych rozwojem zawodowym, dzieleniem się zdobytym doświadczeniem, networkingiem.

Potrzeba integracji Absolwentów była często sygnalizowana przez słuchaczy poprzednich edycji Szkoły.

Realizując powyższą inicjatywę, postanowiliśmy rozpocząć cykl wykładów, będących zarówno okazją do spotkań absolwentów oraz dyskusji i wymiany poglądów na różne tematy dotyczące życia gospodarczego.

Taką właśnie okazją do dyskusji i wymiany pomysłów w atmosferze zbliżających się Świąt będzie pierwszy wykład z planowanej serii wykładów,
który odbędzie się w dniu 9 grudnia.

Liczymy na Państwa obecność i aktywne włączenie się w realizację przedsięwzięcia, szczególnie zgłoszenia chęci udziału w spotkaniach oraz interesujących Państwa, praktycznych tematów wartych poruszenia.

Bardzo prosimy o zarezerwowanie czasu w tym terminie (9 grudnia 2017, godz. 17:30, sala „8”; Wydział Mechaniczny PK, al. Jana Pawła II 37)
i powiadomienie koleżanek i kolegów z Waszej edycji studiów IBS.

Do zobaczenia